Про нас

Компанія Адіссео є одним зі світових лідерів в області годування с / г тварин.

Заснована в 1939 році на місці нинішнього виробничого комплексу в м Комментрі (Франція), група в своїй діяльності спирається на промислові та технологічні досягнення, а також на корпоративну культуру інновацій в розробці, виробництві і реалізації кормових добавок і рішень для годування тварин.

Як експерт в годуванні компанія Адіссео пропонує повну лінійку кормових добавок, супутні сервіси і представлена ​​в більш, ніж 140 країнах.

За 70 років інноваційного розвитку бренди Адіссео стали еталонами технології і якості на ринку: Мікровіт® (вітаміни), Родімет® (метіонін), Ровабіо® (ферменти), Метасмарт® (форми метіоніну для жуйних), Селіссео® (органічний селен ).

Технічна підтримка партнерів є невід’ємною частиною співпраці з Адіссео і забезпечується фахівцями компанії з глибокими професійними знаннями та величезним досвідом практичної роботи.

Адіссео сьогодні це понад 1700 співробітників по всьому світу, чотири науково-дослідних центру, а також сім виробничих майданчиків у Франції, Іспанії та Китаї.