Адісодіум®

Адісодіум® (Adisodium®) – безводний сульфат натрію не менше 99% з вмістом натрію 32% і сірки 22%.

Адісодіум® кормова добавка, призначена для балансування раціонів по натрію, а також підтримання балансу електролітів в організмі сільськогосподарських тварин і птиці.

Сульфат натрію безводний є джерелом натрію з високим вмістом, через відсутність в своєму складі іонів хлору, має здатність ефективно відновлювати баланс електролітів в організмі сільськогосподарських тварин і птиці, що позитивно впливає на багато процесів обміну речовин і продуктивність. Будучи за своєю природою нейтральної сіллю, сульфат натрію не пов’язує соляну кислоту шлунка і не підвищує кіслотосвязивающую здатність корму (КСС), що особливо важливо в перші дні життя молодняка. Крім того, високий вміст сірки (22%) обумовлює можливість використовувати його в якості джерела даного макроелементи в раціоні жуйних тварин, особливо корів в період лактації, в зв’язку зі здатністю бактеріальної мікрофлори передшлунків використовувати сульфат-іон для синтезу сірковмісних амінокислот.

Адісодіум®, як і всі інші продукти в портфелі Adisseo, проходить суворий і постійний контроль промислової якості. Цей продукт призначений для кормовиробництва і сертифікований за стандартом FAMI-QS, індустріальний стандарт ЄС, що гарантує безпеку кормових добавок і преміксів.
Адісодіум® також має стандарт GMP +, який є міжнародно-визнаною сертифікацією, орієнтованої на управління якістю (ISO 9001) і управління ризиками (HACCP). Крім того, вся компанія Adisseo сертифікована відповідно до міжнародних стандартів менеджменту та системи безпеки, якості, навколишнього середовища і безпеки харчових продуктів (ISO 14 001, OHSAS 18 001).
Адісодіум® – технологічний продукт, без ефекту гігроскопічності, вводять безпосередньо в комбікорми або до складу преміксів, відповідно до існуючої технології змішування. Адісодіум® поставляється в різній упаковці: навалом, біг-бегах і паперових мішках.