DIM

Компанія Адіссео пропонує ключовим партнерам свою участь у фінансуванні проекту по встановленню обладнання для використання Родімет® АТ 88 на Вашому підприємстві.

Як це працює?
Три простих кроки до високотехнологічного виробництва:

1. Ваше бажання зробити виробництво комбікормів по-європейськи сучасним і ефективним.

На першому етапі фахівці компанії Адіссео вислухають Ваші побажання, відвідають Ваше підприємство і підготують проект по підбору обладнання та інженерно-технічного супроводу процесу його установки і запуску.
До слова, компанія Адіссео має багаторічний успішний досвід у виборі оптимального технічного рішення для дозування рідкого метіоніну і надійні партнерські зв’язки з перевіреними виробниками обладнання по всьому світу, в тому числі і в Україні.

2. Встановлення обладнання на Вашому підприємстві.

На другому етапі представник нашої компанії координує взаємодію з постачальником устаткування і погоджує графік його поставки на Ваше підприємство.
Після того як установка з напилювання Родімет® АТ 88 доставлена, фахівець компанії Адіссео бере участь в еe налагодження та запуску. Він проводить тести нової системи, щоб переконатися в коректності її функціонування і сприяє у вирішенні питань характерних для початкового етапаработи обладнання. Також менеджер Адіссео може організувати тренінг по роботі з установкою і техніці безпеки.

3. Наші знання для контролю якості Вашої продукції.

На заключному етапі Адіссео сприяє в моніторингу відповідності реального змісту метіоніну в кормах в порівнянні з необхідними нормами. Для цього компанія з певною періодичністю аналізує в своїх лабораторіях за затвердженою методикою зразки комбікормів з Вашого підприємства з наданням звіту.

Фінансова участь Адіссео в проекті по установці обладнання на Вашому підприємстві здійснюється в рамках підписання контракту на використання Родімет® АТ 88 в установленому обсязі протягом певного терміну. Ціна продукту не є фіксованою і може змінюватися відповідно до кон’юнктури ринку.

Основні етапи оснащення підприємства відповідним обладнанням:

{таблица}

На практиці процес напилення Родімет® АТ 88 можна представити таким чином:

  1. Контейнер типу IBC з продуктом Родімет® АТ88
  2. насос
  3. дозатор
  4. форсунка

DIM